Prvý detský ruksak

Prvý detský ruksak

Nové ruksaky na obzore!

Prvý detský ruksačik zohráva významnú úlohu pre každé malé dieťa. Spĺňa funkcie praktické, kedy si malí drobci môžu odniesť po prvý krát všetko samostatne a nič tak nestratia. Ruksačik ich sprevádza cestou na ihrisko, do obchodu, na tréning i do škôlky. Veľakrát sa my rodičia tešíme z tohto obdobia, podporujeme túto utešenú samostatnosť dieťatka.

Avšak priznajme si to, ruksak je aj originálny detský módny doplnok. Tak ako si mamina vyberá kabelku, tak vyberá aj ruksačik pre svoje dieťatko. Musí spĺňať nároky na praktickosť, využiteľnosť, či módnosť. V našej ponuke nájdete ruksaky, ktoré nestretnete na každom kroku v meste, či na ihrisku. 

Detský ruksak od značky TOOSH

Toto je absolútny must have kúsok sezóny! Ľahko sa kombinujú vďaka čierno-bielemu prevedeniu a je unisex, tj. pre dievčatko i chlapca. Detaily tvoria jedinečnosť tohto detského ruksaku. V ponuke sú dva tvary: klasický ruksakový oválny tvar s visiacimi uškami zajaca, tzv. bunny style, alebo hranatý tvar ruksaku s možnosťou nosenia aj ako tašky vďaka popruhom do ruky, tieto sú s uškami macka, tzv. bear style. Ruksaky odporúčame pre deti od 3rokov až po školákov (veď aj tí chodievajú na výlety), poprípade sa hodí aj maminke ku kočíku.

Kvalita však nezaostáva za dizajnom a akonáhle ruksak chytíte do ruky, presvedčí vás svojím perfektným prevedením. Praktický materiál z eko kože zabezpečí jednoduchú údržbu, postranné priestory na fľašu s nápojom sú praktické pre bezpečný transport fľaše. 

A viete akú dlhú cestu prešli až k nám? Sú až z Izraela, kde sa sympatická dizajnérka a zakladateľka značky TOOSH rozhodla vytvárať jedinečné a trendy kúsky pre moderných urban rodičov. Do jej portfólia patria okrem ruksakov aj prebaľovacie tašky (chcete? informujte sa u nás) a tiež aj pohodlné detské oblečenie v monochromatických farbách ako sú biela, sivá, čierna.

  

  

Zanechajte odpoveď

* Meno:
* E-mail: (nebude zverejnené)
   Web: (URL stránky vrátanehttp://)
* Komentár:
Odpíšte kód

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop