Nová značka - NUUKK Design Berlin

Nová značka - NUUKK Design Berlin

NOVÁ ZNAČKA  NUUKK DESIGN BERLIN

NUUKK Design Berlin je značka založená zakladateľkou Andreou, mamou dvoch detí. Práve Andrea starostlivo vyberá materiály a tvorí dizajn pre výrobu ich produktov. Zo začiatku sa nachádzali v portfóliu tejto značky doplnky do interiéru a postupne prešla dizajnérka na detské produkty. Môžeme pokojne prehlásiť, že krásna sada tanierikov so zvieratkami je naozaj obľúbeným originálnym kúskom pre deti. Ako je to u NUUKK zvykom, materiál je ekologický, detské tanieriky sú vyrobené  z biologicky odbúrateľného materiálu a to z prírodných bambusových vlákien. 

Detské tanieriky dopĺňajú aj ilustrácie zvieratiek, tých čo nájdeme aj na tanierikoch. Krásne tak doplnia celkový vzhľad detskej izbičky, veď ktoré dieťa by nemalo rado zvieratká? Tieto ilustrácie maľované vodovými farbami sú dokonale snové a nebudú rušiť. Farby sú tlmené, hodiace sa do minimalistických detských izbičiek, alebo tých inšpirovaných nordic štýlom. Okrem toho majú aj vzdelávaciu hodnotu, keďže deti sa v prirodzenom prostredí zoznamujú so zvieratkami.

V našej ponuke nájdete aj mušelínové organické plienky. Opäť so snovými ilustráciami, tentokrát medvedíka. Set v ponuke obsahuje až 3 využiteľné detské produkty. A to veľká zavinovačka, ktorá poslúži pri kúpaní dieťatka, či ju môžete preložiť cez autosedačku, alebo kočík, aby vonkajšie okolie nerušilo bábätko. V detskej sade je aj menšia plienka vhodná ako doplnok trebárs pri zaspávaní. Veď práve veľa detičiek zaspáva s plienkou pri tváričke. Napokon je tu vrecko z mušelínu, ktoré schová to, čo potrebujete so sebou na cesty. Vedeli ste, že praním sa zlepšujú vlastnosti mušelínu? Preto vydrží aj po nieľkoľko generácií. Sada je vyrobená v Indii.

Tešíme sa, že vám môžeme predstaviť túto značku a teší nás to, že NUUKK sa angažuje aj v sociálnej sfére a organizuje aj kreatívne workshopy pre ľudí so zdravotným postihnutím. A to sa ráta!

A čo vy? Máte už nejaký kúsok z tejto značky? Dajte nám vedieť. 

Magdaléna, Dizajnbejby.sk

    

Zanechajte odpoveď

* Meno:
* E-mail: (nebude zverejnené)
   Web: (URL stránky vrátanehttp://)
* Komentár:
Odpíšte kód

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop