Prírodné luxusné koberce Lorena Canals

Prírodné luxusné koberce Lorena Canals

 

Keď koberce začínajú dávať zmysel…

Premýšľate nad kvalitným prírodným kobercom do detskej izbičky?

V našej ponuke nájdete originálne prateľné koberce vytvorené španielskou značkou Lorena Canals. Tieto koberce spĺňajú kvalitatívne a bezpečnostné štandardy a boli starostlivo vyrobené ručne profesionálmi, vášnivými remeselníkmi v Indii.

Prírodné koberce od španielskej značky Lorena Canals si vás získajú mäkkosťou a na dotyk príjemnou bavlnou. Sú vyrobené zo 100% bavlny a vyrábajú sa ručne v Indii.  Pri ich výrobe sa nepoužili žiadne toxické farbivá. Práve preto sú obzvlášť vhodné pre alergikov. Naši zákazníci ich radi využívajú aj ako podložku na hranie sa pre deti, ktorá je mäkkučká a príjemná na hry na podlahe.

Prednosťou týchto kvalitných kobercov pred ostatnými bytovými kobercami je možnosť ich vyprať v bežnej práčke v pohodlí domova. Postačí vám klasická bubnová práčka s kapacitou 6 kg. Pri nízkej teplote 30°C ho môžete vyprať  bez použitia akýchkoľvek bielidiel, bez aviváže, či akéhokľvek zmäkčovadla. Po vypraní detský koberec jednoducho môžete sušiť v sušičke na prádlo pri maximálnej teplote 60°C. Akonáhle sa sušiaci program ukončí, koberec ihneď vyberte, aby neostal pokrčený. 

   

Krásny koberec vám správnou starostlivosťou bude robiť radosť po dlhý čas.

Na záver vás potešíme správou, že kúpou prírodného koberca Lorena Canals ste dovolili pomôcť Indickým deťom navštevovať školu každý deň a zabezpečiť im vzdelanie a jedlo, ktoré si zaslúžia. Stali ste sa tak súčasťou Sakula projektu, ktorý organizuje Lorena Canals.

Užívajte si Váš nový #WashableRug a zdieľajte Vašu skúsenosť na sociálnych sieťach @lorenacanalsrugs  a @dizajnbejby.sk

Obľúbené okrúhle koberce ABC rug majú priemer až 150 cm. Značku Lorena Canals nájdete TU.

 

Zanechajte odpoveď

* Meno:
* E-mail: (nebude zverejnené)
   Web: (URL stránky vrátanehttp://)
* Komentár:
Odpíšte kód

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop