Detská izba v pastelových tónoch

Detská izba v pastelových tónoch

Zariaďujete detskú izbu a potrebujete dávku riadnej inšpirácie?

Máme pre vás krásnu inšpiráciu ako sa zhostiť zariaďovania detskej izbičky v pastelových tónoch pre dievčatko. Nabudúce si ukážeme modrý variant.

Zaujímajú vás bytové trendy, prehľadávate časopisy a snažíte sa nájsť inšpiráciu? Bežný postup všetkých nás pri zariaďovaní detskej izbičky. Rozdielne zariadenie potrebujete pre bábätko a rozdielne pre školáka. Avšak niektoré produkty, či doplnky môžu vydržať dlhšie od bábätka až po školáka, či teenagera. Práve takéto originálne kúsky detského nábytku a doplnkov sú nadčasové, originálne a potešia po dlhý čas.

K nadčasovým kúskom patrí určite koberec, ktorý využijete od malého bábätka. Akékoľvek sú trendy v zariaďovaní, koberec plní svoju nenahraditeľnú funkciu v detskej izbičke. Zjemní celkový vzhľad izbičky, je tzv. poslednou bodkou v zariaďovaní, ale pri deťoch plní aj funkciu na hranie sa. Taktiež tlmí zvuky, zahreje bosé nôžky a celkovo izbička s ním pôsobi útulnejšie. Pri výbere koberca sa riadime tým, čo sa nám páči a či bude celkovo ladiť v priestore, mnohých zaujíma aj zloženie koberca a jeho výroba. Viac o prírodných bavlnených a prateľných kobercoch Lorena Canals si môžete pozrieť tu. 

Biele a fádne steny detskej izbičky oživíte jemnými plagátmi z ríše zvierat. Krásne ilustrácie vytvorené dizajnérmi pomocou vodových farieb nebudú rušiť ani bábätko, ani školáka. Dieťatko sa naučí pomenovať zvieratká i písmenká abecedy. Zvieratká sú obľúbená téma detí a neprestávajú ich rýchlo baviť. Kolekciu plagátov nájdete TU.

Všetky krásne doplnky musia mať v detskej izbe svoje čestné miesto. Takým miestom môže byť polička z dreva v tvare obláčika od Bloomingville Mini. Značka sa špecializuje na naozajstné skvosty do detských izieb. Do vnútra tejto roztomilej poličky môžete dať prvé knižky, alebo obľúbeného panáčika, neskôr keď budú deti väčšie, samé si určia, čo v takej poličke môže byť.

Do detskej izby patrí aj nočné svetielko, najlepšie také, ktoré sa rýchlo nezunuje. Veď to čo sa páči bábätkám, nemusí sa aj teenagerom. Neutrálnym dizajnovým svetlom v detskej izbe sú aj LED lampy z dielne holandského dizajnového štúdia Mr Maria. Patrí tu aj LED lampa macko Brown,ktorý pozorne a potichučky načúva detským želaniam. Toto LED svetlo funguje na USB adaptér do zásuvky a pomocou diaľkového ovládania budete môcť stlmiť jeho jas. Taktiež si môžete nastaviť časovač svietenia.

Detská drevená stolička Mouse Chair je už ikonická. Dánska značka Nofred si dáva záležať na jej kvalite a prevedení. V bielej farbe bude ladiť aj s rôznym nábytkom, či stolíkom. Stolička je naozaj masívna a pevná, vydrží vám robiť radosť po dlhý čas. Táto verzia je vhodná pre čo najmenšie deti do 6 rokov. 

Detské doplnky v podobe Bloomingville Mini vyrobeného ručne v Indii, či snové bambusové eko tanieriky Lille Vilde s labuťou sa budú krásne vynímať na akomkoľvek stolíku. 

Tak čo, inšpirovali sme vás?

Zanechajte odpoveď

* Meno:
* E-mail: (nebude zverejnené)
   Web: (URL stránky vrátanehttp://)
* Komentár:
Odpíšte kód

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop