Kvalita pre bábätká. To je značka WEE GALLERY.

Kvalita pre bábätká. To je značka WEE GALLERY.

Kvalita pre bábätká. To je značka WEE GALLERY.

Wee Gallery má za sebou krásny rodinný príbeh a od toho pramení aj úspech tejto značky po celom svete. Surya, grafická dizajnérka s manželom Daveom, učiteľom, sa ako mladí rodičia pri narodení detí zaoberali tým, čo dieťatko môže stimulovať k rozvoju jeho schopností. Keďže na trhu ich nezaujali komerčné produkty, prišli s nápadom vytvoriť jednoduché karty v čistých líniách v bielo-čiernom prevedení, ktoré budú bábätká stimulovať k rozvoju už od prvého dňa až po staršie detičky. A tak nápad zakomponovať do tvorby zvieratká, ktoré sú ručne predkreslené a vytlačené na bezpečné matierály, bol na svete. Deti milujú jednoduché motívy, rozvíjajú ich predstavivosť, sústredenosť, fantáziu. Wee Gallery je rodinnou firmou a z ich produktov cítiť energiu, ktorú vložili do týchto produktov. Sortiment prechádza od hračiek až po kvalitné textílie, ktore vás uchvátia sviežim dizajnom, kvalitným prepracovaním, čístými líniami, tak , ako to môžeme vidieť u všetkých produktov od Wee Gallery.

Ako prvé predstavujeme kartičky, ktoré stimulujú už malé bábätká, práve tie ako prvé pár dní po narodení vidia čiernu a bielu farbu a táto kombinácia ich stimuluje, zaujíma. Naše kartičky sú na takúto stimuláciu ako stvorené. Jednoducho ich bábätku vložte okolo postieľky a nechate nech si samo prezerá svoju vlastnú galériu. Ak ich aj chytí a dá do pusy, neľakajte sa, farby na týchto kartách sú bezpečné, rožky kariet su zaoblené aby si bábätko neublížilo. Neskôr ich využiteje na spoznávanie zvieratiek, či ako dekoráciu detskej izbičky.

Ku kartičkám sa fantasticky hodia aj 100% mušelínové plienky, ktoré okrem toho, že sú potlačené opäť čiernou a bielou, buď  s motívom bodiek alebo zvieratiek, sa práve častým používaním či praním zjemňujú. Takáto plienka vo veľkých rozmeroch, či skôr zavinovačka Vám poslúži aj pri ďaľšom bábätku. Môžete ju jednoducho použiť na zabalenie bábätka, či ako prehoz na autosedačku, či kočík pri rýchlych presunoch. 

Zanechajte odpoveď

* Meno:
* E-mail: (nebude zverejnené)
   Web: (URL stránky vrátanehttp://)
* Komentár:
Odpíšte kód

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop