Naskladnili sme detské slnečné okuliare BABIATORS!

Naskladnili sme detské slnečné okuliare BABIATORS!

Najčastejšie otázky k detským slnečným okuliarom BABIATORS.

Prečo by sme sa mali starať o ochranu detských očí pred UV žiarením?  

Je dôležité chrániť detský zrak od útleho veku. Citlivá detská pokožka potrebuje počas slnečného obdobia zvýšenú ochranu v podobe opaľovacích krémov, ktoré obmedzia nebezpečné UV žiarenie. Zrak dieťaťa potrebuje taktiež ochranu. Bezpečnosť a stabilitu nevynímajúc! V porovnaní so zrakom dospelej osoby, detské oči majú menej prirodzenej ochrany proti UV žiareniu, preto sú náchylnejšie k poškodeniu vplyvom slnečného žiarenia. Ak si dieťatko navykne nosiť slnečné okuliare už od útleho detského veku, bude ich automaticky používať aj v staršom veku.

Poskytujú detské slnečné okuliare BABIATORS ochranu detskému zraku?

 • Poskytujú 100% ochranu pred škodlivým UV žiarením: UVA, UVB  (filter UV400)

 • Polykarbonátové okuliarové šošovky - vysoko odolné proti poškriabaniu, protičrepinová vložka

 • Majú najvyššiu optickú triedu (1) – nedeformujú obraz /šošovky kategórie 3 tónovanie

 • Rám okuliarov neobsahuje chemikáliu bisfenol, čiže sú BPA FREE, takže žiadny problém ak ich dieťa dá aj do úst a žužle ich:-)

 • Sú vyrobené z pružnej gumy, pružný rám sa vždy vráti do svojej pozície po vychýlení – nehrozí tak  zlomenie rámu a následne úraz

 • Okuliare sa bezproblémov prispôsobia detskej tváričke vďaka pružnému rámu, neomínajú za uškami

 •  Sú ľahučké

 • Spĺňajú najprísnejšie požiadavky Európskej únie: DIN EN 1836:2005 + A1: 2007 (E) a STN EN 71. Informáciu o výrobku určuje norma sTN EN ISO 12312-1:2014.

Aké sú to polarizované detské okuliare BABIATORS?

BABIATORS detské slnečné okuliare sú bezpečné, odolné (nezlomia sa) a trendy určené pre deti vo veku od 0-3 rokov. Poskytujú 100% ochranu detských očí pred UVA a UVB žiarením. Polarizovaná verzia - chráni zrak pred škodlivým a nadmerným žiarením, prispieva k uvoľneniu oka, uchováva dobrý zrak, zvyšuje schopnosť zaostrenia. Rozdiel je teda v balení k polarizovaným okuliarom máte v cene aj originál pevné polstrované puzdro. Balené sú v krásnej krabičke, preto sú obzvlášť vhodné aj ako darček. Ich cena je vyššia oproti BABIATORS detským slnečným okuliarom bez polarizácie. Rozdiel môžete vidieť aj na obrázku nižšie.

Z čoho sú vyrobené detské slnečné okuliare BABIATORS?

Materiál: 100% termoplastická pružná guma, neobsahuje PVC ani vinyl, bpa free. Rám je pružný, je možné ho ohýbať do strán a zakaždým sa vráti do pôvodnej polohy. Všetky slnečné okuliare BABIATORS majú túto schopnosť.

Aké sú veľkosti slnečných okuliarov BABIATORS?

 • JUNIOR Babiators skvele sedia tým najmenším (vhodné od 9mesiacov dieťaťa, ale môžu nosiť aj mladšie detičky do 3 rokov)

 • CLASSIC Babiators vhodné pre deti od 3 rokov, do cca 7 rokov (aj viac)

 • ACES Babiators štýlové zrkadlovky vhodné pre deti vo veku teenage od 8 rokov do 14 rokov.

Veľkosť samozrejme závisí od veľkosti hlavičky Vášho dieťaťa.
Ak Vaše dieťatko je "medzi" týmito dvomi veľkosťami a neviete sa rozhodnúť, Babiators odporúča menšiu veľkosť.

Ako sa o detské slnečné okuliare BABIATORS starať?

Odporúčame k nim zakúpiť antistatickú prachovú vreckovku/látku, ktorou jemne prečistíte okuliare alebo je ich možné umyť pod tečúcou teplou čistou vodou.

Je možné dokúpiť si príslušenstvo k okuliarom?

Áno, v našej ponuke nájdete aj príslušenstvo, kde nájdete plátené uzatvárateľné vrecko, gumičku na okuliare - aby okuliarky nespadli z hlavičky, hlavne pre malé deti a antistatickú prachovú látku na čistenie. Toto balenie obsahuje 3 produkty originál babiators.

Puzdro polstrované na zips je možné zakúpiť iba pri polarizovaných detských slnečných okuliarí, kde je v cene.

Ako je to s garanciou vrátenia peňazí pri strate detských slnečných okuliarí BABIATORS?

Pre viac informácií je nutné sa zaregistrovať na americkej stránke www.babiators.com v sekcii GUARANTEE, kde získate bližšie informácie.

Odkiaľ k nám prišli detské slnečné okuliare Babiators?

Dizajn okuliarov bol inšpirovaný vždy trendy okuliarmi pilota stíhačky F-18 a je tu teraz pre Vášho malého Aviatora. Slnečné okuliare Babiators sú odolné bezpečné a štýlové, Vaše dieťa bude skutočná osobnosť na ihrisku :-) Perfektne využiteľné či už na pláži na letnej dovolenke, len tak v kočíku na prechádzke, na ihrisku alebo na svahu cez zimnú dovolenku. 

Značka BABIATORS pochádza z USA, okuliare sú vyrobené v Číne s ohľadom na bezpečnosť. Tieto okuliare sú veľmi obľúbené deťmi amerických hviezd ako Jennifer Garner, Hillary Duff, Sarah Jessica Parker a iných. 

Upozornenie: detské slnečné okuliare nepoužívať na pozorovanie slnka, nepoužívať ako ochranu proti umelým zdrojom svetla, nepoužívať ako ochranu oči proti mechanickým rizikám (nárazom). Čistenie sa odporúča jemnou antistatickou handričkou, prípadne teplou čistou vodou. 

Nechajte Vašich drobčekov užívať si slniečko štýlovo a bezpečne!

Zanechajte odpoveď

* Meno:
* E-mail: (nebude zverejnené)
   Web: (URL stránky vrátanehttp://)
* Komentár:
Odpíšte kód

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop