Značky Počet značiek: 36

na stránke
Zobrazených je 1 - 12 z 36 položiek
 • A Little Lovely Company

  Little Lovely príbeh začína v roku 2013, kedy zakladateľky a dizajnérky Judith de Ruijter a Nikki Hateley /Holandsko/ zahájili spoločné dobrodružstvo pri vytváraní a transformovaní obyčajných každodenných kúskov a dekorácií do pôvabných predmetov, ktoré vyčaria úsmev na tvári každého dieťaťa.

  Filozofiou firmy je vytvárať jedinečné kúsky a dekorácie vyznačujúce sa vysokou kvalitou. Tieto dekorácie sú vytvorené so zmyslom pre detail, žiaria krásnymi farbami a oku lahodiaci dizajn z nich robí jedinečné doplnky v detskej izbičke. Každé jedno dieťa sa poteší rozkošným lampičkám či vankúšikom, ktoré zaženú každú chmáru noci. Tieto rozprávkové produkty sú vytvárané v ecofriendly verzii.

 • BABIATORS

  Babiators sú bezpečné, odolné a trendy detské slnečné okuliare určené pre deti vo veku od 0-3 roky (JUNIOR) a 3-7 rokov (CLASSIC) a 7-14r (ACES). Inšpirované skutočnými “Top-Gun” pilotkami. Poskytujú 100% ochranu pred škodlivým UV žiarením: UVA, UVB a UVC ( filter UV400) Majú najvyššiu optickú triedu (1) – nedeformujú obraz /šošovky kategórie 3 tónovanie. Rám okuliarov je vyrobený z pružnej gumy neobsahuje bisfenol-BPA. V ponuke sú aj polarizované detské slnečné okuliare. BABIATORKY sú z USA.

 • Bloomingville Mini

  Bloomingville Mini je dánska značka, ktorá navrhuje a vyrába bytové dekorácie a doplnky pre deti. Značka bola vytvorená v roku 2000 a kolekcie Bloomingville Kids sú inšpirované škandinávskym minimalizmom. Táto krásna značka ponúka kreatívne a kvalitné drevené hračky, dekorácie a stolové potreby pre najmenších. Dnes túto značku poznajú po celom svete a je synonymom kvalitných dekorácií, ktoré si nájdu miesto aj vo vašom interiéri.

 • DESIGN LETTERS

  DESIGN LETTERS pochádza z Dánska a prináša čistý severský dizajn na nadčasové produkty pre tých najmenších. Zakladateľka spoločnosti Mette Thomsen, novinárka a úspešná copywriterka, preniesla svoju vášeň, písmená (letters) na produkty každodennej potreby, ako aj tie detské. Ucelená detská kolekcia vyniká jednoduchým, žiadanejším dizajnom. Deti sa tak majú možnosť stretnúť s originál typografiou slávneho architekta Arneho Jacobsena, a to ešte skôr ako urobia svoje prvé kroky. No nie je to úžasné? Rodičia tak majú možnosť, už od útleho detstva budovať vycibrený vkus svojích ratolestí. Každé jedlo prestreté na  tanierikoch, či miskách s bielym základom a písmenkami po krajoch bude ozajstnou zábavou. Výučba abecedy práve začína...

 • EEF Lillemor

  EEF lillemor je priamo z Holandska a prinášajú nám kreatívne, kvalitné produkty zamerané na dizajn, funkčnosť a farby. Všetky produkty sú inšpirované klasickým škandinávskym dizajnom s jemnou dávkou japonskej pop-kultúry. Spoznávacím znakom sú prepracovanosť produktov, jemné pastelové farby a eko kolekcie produktov pre deti. 

   

 • Goodbyn

  Špičkové desiatové boxy sú ako stvorené pre školákov a rodičov, ktorým záleží na tom, v čom si dieťa nosí školskú desiatu. Všetky boxíky vynikajú krásnymi pestrými farbami, sú bez škodlivín, BPA free, vyznačujú sa dlhou životnosťou aj pri každodennom nápore. Široká ponuka rôznych typov boxov, v ponuke originál nálepky, ktoré naozaj vydržia aj nekonečné teplo v umývačke riadu. Potešte svoje dieťa každý deň s krásnym desiatovým boxom, ktorý mu v škole urobí radosť. 

 • Hagelens

  Hagelens je dánska značka s hlbokými koreňmi v škandinávskej tradícii. Pre tvorcov značky nie je nič dôležitejšie, ako vytvorenie čarovného detského vesmíru práve pomocou ich produktov. Detská fantázia tak môže prekvitať a dosiahnuť nádherné veci. Tvorcovia značky veria, že ich produkty dokážu prinútiť deti premýšľať inak, snením a fantáziou, podporovaním kreativity. Každé dieťa si zaslúži magické miesto, kde si môže rozvíjať svoju predstavivosť a kreativitu.'

Zobrazených je 1 - 12 z 36 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop